Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).

Z jakiej przyczyny warto odwiedzić Białystok? Czym zdoła nas zachwycić?

Białystok to stolica województwa podlaskiego. Jest największym miastem pasu północno -wschodniego Polski. Nie ma jednakże tak dużej populacji jak Warszawa czy Kraków. To miasto rewelacyjne nadaje się na zwiedzanie, zakupy jak i inne zadania.
Białystok
Author: Tony Bowden
Source: http://www.flickr.com
Białystok rozpościera się w zadbanym ekologicznie i pełnym atrakcji turystycznych regionie. Nie bez powodu nazwano go "Zielonymi Płucami Polski". Dobrze jest również zwrócić uwagę na okoliczne sąsiedztwo innych państw - Litwy tudzież Białorusi. Nie zostaje to bowiem bez znaczenia dla dotychczasowego prosperowania samego miasta Białystok jak i całego regionu podlaskiego. Oczywiście przyczyniło się to do potężnej dozy akceptacji tudzież życzliwego stosunku mieszkańców. Każdy kto odwiedzi Białystok odczuwa szczerą życzliwość miejscowych ludzi. To na prawdę straszliwy pozytyw, w szczególności dla podróżników. Spośród ważnych i najładniejszych zabytków przystaje wymienić dużo budynków sakralnych, ale dodatkowo pałace, stare kamienice i fabryki. Jest co odwiedzać, ale nie tylko. Gdy ktoś w trakcie zwiedzania miast woli urlop kulturalny, Białystok na pewno go nie zawiedzie. Opera tudzież Filharmonia Podlaska, teatr dramatyczny i także galerie (przykładowo Arsenał) zaspokoją i tego rodzaju wymagania. Na rynku wyszukamy także wiele butików projektantów a także sklepów, w jakich zakupy w Białymstoku bez wątpliwości będą błogie. Zadowolą one niekiedy najbardziej wymagającego klienta, albowiem sklepy tam położone dosięgają każdej branży i można kupić wiele rzeczy, np. .

Rynek w Białymstoku
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Tak samo sam Białystok jak i jego okolice powodują wrażenie nadzwyczaj przyjacielskich miejsc. Życzliwe nastawienie mieszkańców, ciąg zabytków, miejsc rozkwitu kultury, natura wokół miasta jak również zieleń w jego wnętrzu roztaczają niespotykaną atmosferę i czynią Białystok miastem ciekawym do pobytu. Porządnie przygotowana baza noclegowa sprzyja postępowi turystyki. Również udając się na zakupy w Białymstoku nie będziemy niespełnieni, ponieważ z pewnością nam się spodobają, bo możemy zakupić np. Poduszka elektryczna P-60.