Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).

Wakacje w Bieszczadach - co pożądane byłoby odwiedzić

Bieszczady to na pewno jedne z najpiękniejszych gór w całej Polsce, które zachwycają imponującymi górskimi szczytami, cudownymi krajobrazami i licznymi atrakcjami turystycznymi. Wybierając się na urlop w Bieszczadach, warto zwiedzić najpopularniejsze szczyty, takie jak Tarnica, Wielka Rawka lub Halicza. Jeżeli chodzi o najciekawsze atrakcje w Bieszczadach, to powinno się ujrzeć leśną kolejkę w wąskotorową, oraz także wybrać się na stoki górskie. W Bieszczadach znajdziemy wiele ciekawych szlaków górskich, zarówno tych prostszych, jak także trudniejszych.

http://www.ruszajwpolske.pl/regiony/bieszczady/noclegi/3,index.html
Author: Andrzej Wójtowicz
Source: http://www.flickr.com
W sezonie zimowym warto wybrać się na stoki, na narty czy też snowboard. Sporty zimowe w Bieszczadach są niesłychanie rozłożone, a pasjonaci tych sportów ochoczo odwiedzają te rejony górskie. Wakacje w Bieszczadach naturalnie będą ogromnie udane, można tam się wybrać zarówno z całą rodziną - również z dziećmi, jak też z partnerem. Planując wyjazd w Bieszczady, na pewno winniśmy sporo przedtem ustalić trasę zwiedzania i pomyśleć, jakie miejsca pragnęlibyśmy zobaczyć.

Powinno się również zaplanować swój nocleg ( pod tym linkiem ). W Bieszczadach znajdziemy niemało schronisk górskich, niesłychanie modnym schroniskiem jest Chatka Puchatka, jaka w szczególności w zimie jest oblegana przez licznych turystów. Naturalnie w Bieszczadach znajdziemy też inne miejsca noclegowe, nie tylko schroniska. Wybierając się na wczasy w Bieszczadach, zdołamy także zarezerwować nocleg (https://www.interferie.pl/argentyt/) w hotelu, domku górskim bądź na kwaterze prywatnej.bieszczady
Author: Andrzej Wójtowicz
Source: http://www.flickr.com
Bardzo dużą renomą cieszą się również pensjonaty. Nocleg możemy zarezerwować po przyjeździe na miejsce bądź uprzednio, przykładowo poprzez Internet. W szczególności zalecamy drugą formę rezerwacji, gdyż wtenczas posiadamy pewność, iż odkryjemy wolne miejsca. W sezonie turystycznym noclegi są zastrzegane sporo częściej, w związku z tym istnieje ryzyko, iż po przyjeździe nie odszukamy wolnych miejsc. Jeżeli pragniemy uniknąć takiej przykrej niespodzianki - zróbmy rezerwację wcześniej.