Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/includes/menu.inc).

Wakacje są najpiękniejszym czasem w roku — czasami powinniśmy polować na okazje w ostatnim momencie

Czasami przez przypadek lub zawsze świadomie wybieramy kierunek wczasów w ostatnim dniu.


Są ludzie, którzy planują wczasy w sporym wyprzedzeniem, gdyż pragną być spokojni, że będzie wystarczająca ilość miejsc w najlepszym hotelu i w mieście, które sobie upatrzyli.
Last Minute
Author: Eli Christman
Source: http://www.flickr.com


Zazwyczaj bywają to pary z małymi dziećmi. Mają oni wtedy dodatkowe wymagania. Są to przykładowo niewielkie baseny dla maluchów oraz animatorzy czasu wolnego, którzy spowodują, że ich osesek nie będzie marudził. Jest jednakże wielka grupa klientów, którzy wolą wczasy Last Minute. Chodzi tu nie wyłącznie o dreszczyk emocji powiązany z tym, że do ostatniej prawie godziny możemy nie zdawać sobie sprawy z tego, gdzie nas rzuci los. Najważniejszym motorem takiego rodzaju zachowań wydaje się być po prostu cena. Jeśli przykładowo wylot jest w niedzielę, a my kupimy wycieczkę w sobotę, to jest znaczne prawdopodobieństwo, że uda nam się przyoszczędzić znaczną sumę pieniędzy. Zwykle Biura podróży wolą już spuścić mocno z ceny, aby tylko cokolwiek zarobić. To zwykle korzystniejsze dla ogólnego rozrachunku aniżeli zero. A przecież samolot i tak musi polecieć i dla całej grupy musi być zatrudniony pilot wycieczki. Takiego rodzaju okazje zwykle wybierane są przez młodych ludzi. Są w stanie spakować walizki w kilka chwil i gotowe.
Muszą być to również osoby, które wiedzą, że bez problemów dostaną w pracy urlop. Oczekiwanie kilka dni na zgodę kierownika w tym wypadku jest bezsensowne, gdyż okazja przejdzie nam koło nosa. Trzeba więc szybko działać.