Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób najlepiej uzyskać uprawnienia do prowadzeni łódki motorowej?

Mimo że wakacje mają się ku końcowi, nadal jeszcze jednak trwają.


Możemy pomyśleć tudzież już o kolejnych.


odpoczynek nad wodą może stać się się pełniejszy niż zazwyczaj.
narciarstwo
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com


Nie będziemy musieli odtąd z brzegu patrzeć na śmigające po wodzie łodzie motorowe.


By móc jednak w pełni odpoczywać i szukać przeżyć wodnych, które do tej pory okazywały się dla nas niedostępne, konieczny jest do tego niewielki wysiłek.


Patent sternika motorowodnego ma szansę być wspaniałą inwestycją na kolejne wakacje- link do strony. Po to, by zdobyć takowe uprawnienia, nie musimy angażować wiele. Powinno się mieć więcej niż czternaście lat i naturalnie zdać egzamin. Patent upoważnia kończącego kurs do prowadzenia jachtów motorowych po wodach śródlądowych.


Mamy prawo również prowadzić jachty motorowe cechujące się długością kadłuba do 12 m na morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od linii brzegowej, w porze dziennej. Kurs trwa zaledwie dwa dni, zazwyczaj jest to sobota i niedziela. Kilkaset złotych starczy aby mieć takie uprawnienia. Dodatkowo sprawdź na to : link do .


Doskonałym uzupełnieniem patentu sternika, ma szansę również kurs motorowodny.


rzeka z żaglówkami
Author: Kashif Pathan
Source: http://www.flickr.com


Na naszym rynku odnajdziecie dużo firm, w których ofercie możemy znaleźć organizowanie kursów i uzyskiwanie patentów żeglarskich.


Należy jednak przyjrzeć się dokładniej propozycjom, zwłaszcza tym znalezionym w internecie. Cena nie powinna być jedynym kryterium, jakie rozpatrujemy. Dalece ważniejsza są poziom szkolenia i praktyka.
Ważna jest też elastyczność oferenta takiego kursu, w odniesieniu do miejsca, daty i ewentualnych rabatów dla całych grup.


Po uzyskaniu patentów pozostanie już jedynie kupno łodzi motorowej, by bez ograniczeń móc rozkoszować się pływaniem po morzach i jeziorach.