Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).

Szklarska Poręba o dowolnej porze roku jest super miejscem na wypoczynek

Są takie miejsca, które są odwiedzane przez rzesze turystów, zarówno w sezonie zimowym jak i wiosennym. Wielkie, modne metropolie, Parki rozrywki, tropikalne rejony. Również miejscowości górskie należą do tej grupy. Zima sprowadza miłośników aktywności na stoku, wiosną i latem persony, które preferują za dnia relaksować się na łonie przyrody, a w nocy bawić się w lokalnej dyskotece. Jednym z tego typu miast jest Szklarska Poręba, perła Karkonoszy.

krajobraz Szklarska Poręba
Author: Motorrad-Presse.com
Source: http://www.flickr.com
Jest to miasteczko całkiem peryferyjne, lecz bardzo solidnie przysposobione na odwiedziny zwiedzających. Jest świetną alternatywą dla nieustannie zatłoczonego Karpacza, najpopularniejszego w tym regionie, a przez co najtrudniej znaleźć w nim nocleg. Z drugiej strony każdy hotel w Szklarskiej Porębie za każdym razem ma kilka wolnych pokoi, dlatego tez nie powinniśmy bać się, że nie będziemy mieli noclegu. Jest to miasto szczególnie lubiane przez starsze pary i małżeństwa z małymi pociechami - zimą na wyciągach nie ma dużych tłumów, przez co są tam korzystniejsze warunki do jazdy na snowboardzie i mniejsza obawa na kolizję z innym turystą. Z kolei wiosną i późnym latem, stancje i każdy hotel w Szklarskiej Porębie wypełniony jest przez rzesze licealistów i gimnazjalistów, zwiedzających te tereny w ramach wycieczek klasowych. Jeśli chcesz w korzystnej cenie spędzić przyjemny weekend wraz z przyjaciółmi i to w dodatku blisko Wrocławia, to miasto będzie najbardziej odpowiednie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę on line zdanie "szklarska poręba hotele" i zarezerwować pokój w najdogodniejszym miejscu. Potem trzeba tylko spakować walizki, wskoczyć do auta lub pociągu i po paru godzinach jesteśmy na miejscu. trzysosny.eu/cennik/góry
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Czeka na nas tutaj wiele atrakcji. Wyciągi górskie zabiorą nas w ciekawą podróż na odległe szczyty Karkonoszy, a jeśli jesteśmy dzielnymi piechurami, możemy udać się tam trasą turystyczną o wybranym stopniu trudności. W Szklarskiej Porębie znajdziemy dużo restauracji, gdzie zamówimy przepyszne obiady i desery. Wieczorami możemy pograć w kręgle lub koszykówkę oraz potańczyć na dyskotece. Jeżeli dysponujemy małymi kwotami, Szklarska Poręba jest najlepszym rozwiązaniem. Jest niezwykle blisko Wrocławia, stanowi bardzo dobrą alternatywę dla sąsiedniego, kosztownego Karpacza, a co najistotniejsze - nie sposób się tam nudzić! -