Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/includes/menu.inc).

Prezenty z adrenaliną

Istnieje dużo okazji, w czasie których ludzie obdarowują się wzajemnie. Są to różne uroczystości, rocznice i pozostałe nadzwyczajne momenty.
Rodzaj upominku zależy od tego, kto ma zostać obdarowany i z jakiej okazji. Prezenty bywają również kupione lub wykonane samodzielnie. Ostatnio coraz modniejsze są upominki o specjalnym charakterze. Polega to w większości sytuacji na tym, że osoba dająca prezent urządza i finansuje dla drugiej osoby jakieś wydarzenie.

Może to być wyjazd, zabieg lub coś zupełnie innego. Chodzi w dużej mierze o to, by upominek był możliwie maksymalnie oryginalny, a samo wydarzenie niezapomniane dla danego człowieka. Tradycyjny urodzinowy prezent to już przeżytek. Obecnie poszukiwane są możliwie najbardziej niezwykłe idee.

Wycieczki

Odra we Wrocławiu
Source: www.morguefile.com
Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań, w kwestii oryginalnych prezentów, są różnego rodzaju wyjazdy. Niewielu ludzi stać na podróż dookoła świata, jednak mniejszy wyjazd może zorganizować większość zainteresowanych. Popularnością cieszą się wyjazdy do miejsc egzotycznych, położonych na dalekich krańcach Ziemi. Liczy się to, by osoba otrzymująca prezent miała jak największą ilość niezwykłych doświadczeń w trakcie wycieczki. Organizuje się również różnego typu loty, na przykład lot balonem. Im bardziej niezwykła forma, tym lepiej. Dla miłośników polskich krajobrazów kierowane będą wszelkiego rodzaju spływy polskimi rzekami. Podarunki typu rejs po Odrze cieszą się zwiększonym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród zakochanych par.


Pozostałe ciekawe pomysły

Oryginalnych pomysłów na podarunek jest wiele, a ich ilość stale rośnie. Okolicznością mogą być na przykład zaręczyny czy rocznica ślubu. Niejednokrotnie spotyka się, że mężczyzna funduje swojej ukochanej pobyt w salonie piękności z różnorodnymi usługami. Na porządku dziennym są tak nietypowe usługi jak ten masaż czekoladowy - info na Prezntokracji. Najczęściej dobrze widziane są takie zabiegi, które mają na celu odprężenie i odpoczynek. Zalicza się do nich właśnie masaże, kąpiele, korzystanie z sauny czy łaźni parowych. Innym interesującym pomysłem na podarunek jest wycieczka nietypowym wehikułem. Może to być bryczka zaprzężona w konie, taksówka starego typu z kierowcą lub inny oryginalny wehikuł. Przejażdżka taka również może być dobrym rozwiązaniem dla par.


Author: B.S.