Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).

Oferty na lato i zimę

Nie potrafić wybrać celu wakacyjnego wyjazdu? Nie wiesz, jakie są najciekawsze miejsca do odwiedzenia wg turystów? Omawiamy parę propozycji dla tych, którzy pragną wybrać się gdzieś jeszcze zimą i dla tych, którzy lubią eskapady letnią porą.
Zima 2013 To oczywiste, że najpopularniejszym celem eskapad zimowych są te miejsca, gdzie można jeździć na nartach. Dla was oferujemy trzy interesujące kraje na narty w 2013. Z pewnością każdy z was zna nieduży górzysty kraj, zlokalizowany pomiędzy Francją a Hiszpanią. Andora, gdyż o niej mowa, to znakomite miejsce dla fanów zjazdów.
snowboard
Source: http://www.sport-shop.pl/
Ceny wyciągów i pobytów są tam umiarkowane. Jeśli pragniesz znaleźć propozycje wyjazdów w te miejsce, do wyszukiwarki internetowej wklej słowa „narty Andora”. Sporo bliżej niż Andora leży inne państwo, które jest regularnie wybierane przez miłośników białego szaleństwa. (Tunezja - wycieczki po kraju) Jeśli pragniesz poszaleć na pięknych stokach górskich, do wyszukiwarki wstaw słowa „Austria narty”. Ale w sumie po co opuszczać granice kraju, skoro i tutaj znajduje się wiele wygodnych stoków do zjeżdżania? Polska oferuje wspaniałe pobyty w wielu miejscowościach, między innymi w Zakopanem. Żeby zobaczyć fajne oferty, do wyszukiwarki internetowej zamieść słowa „narty Polska”.
Maroko, plaża
Author: Maroko Travel
Source: Maroko Travel
Lato 2013 A teraz napiszmy co nieco o wyjazdach dla tych, którzy wolą na urlopy jeździć, gdy już jest lato. Warto odwiedzić biuro turystyczne www.orlica.pl, by sprawdzić najnowsze opcje. Można zaobserwować pewne regularne trendy wyjazdowe mieszkańców Polski. (Wakacje na wyspach kanaryjskich) Od wielu lat najpopularniejszym krajem na spędzanie urlopu jest Egipt. Nie dziwota, w końcu Egipt oferuje sporo atrakcji. Fani odpoczynku na plaży lubią egipskie wybrzeże. Fani zabytków z pewnością zwiedzą sławetne piramidy i będą podziwiać rewelacyjne eksponaty w stołecznym muzeum historycznym. Jeżeli chcesz odwiedzić ten fascynujący kraj nad Nilem, do Google wstaw frazę „wakacje Egipt”.