Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/includes/menu.inc).

Jakie ciekawostki czekają na wycieczkowiczów wybierających się do stolicy Dolnego Śląska?

Jeżeli planujemy zwiedzanie bajkowego miasta Wrocław i chcemy przyjemnie w nim spożytkować swój wolny czas, to warto obejrzeć pokrótce najbardziej interesujące atrakcje Wrocławia, które udostępnione są dla wycieczkowiczów. Dolnośląska stolica to bowiem wyjątkowo ciekawe miasto, cieszące się wielkim zaciekawieniem oraz tętniące życiem przez 24h/dobę. Osoby preferujące spacery oraz słuchanie historii ciekawych zakątków także wybiorą coś dla siebie.

Wrocław
Author: Ashlynn Pai
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy dać się uwieść urokowi tego miasta, pewnych zakątków zwyczajnie nie powinniśmy nie zwiedzić. Atrakcje Wrocławia działają zawsze blisko nas. Wrocław to miejsce, w którym spotykają się wpływy różnorodnych epok sprzed lat. (atrakcje Wrocławia) Wypad po którymś z kolei z najpotężniejszych staromiejskich rynków w Europie jest najlepszy jedynie dla osób o delikatnym wnętrzu oraz dużej wrażliwości na piękno.

To część miasta, gdzie ciekawa rozrywka styka się z bogatą tradycją, a atmosfera dawnych lat łączy się z współczesnością. Dodatkowo wspaniałe atrakcje Wrocławia to samoistny inkubator talentów na rynku. Młodzi grajkowie z różnych stron świata upubliczniają własne umiejętności i relaksują przechodniów.

Nie mogą nas też ominąć tegotypu atrakcje Wrocławia - , jak Papa krasnal – śląski znak rewolucji. Wraz z nim we Wrocławiu powstała sztafeta rewolucyjnych figurek, które przejęly mnóstwo miejskich miejsc, skąd patrzą na niezorientowanych mieszkańców.

Trzeba powziąć zadanie i wytropić wszystkie figurki krasnoludków. Jeżeli chcemy przeżyć przygodę jak z bajki, da się to zrobić korzystając ze specjalnego krasnoludkowego planu Wrocławia. Za kilkanaście złotych da się opuścić ląd i wybrać się na klimatyczną podróż rejsowcem.

Nie bez powodu Wrocław bywa nazywany polską Wenecją. Dolnośląska stolica to miejsce otwarte na różnorodne rodzaje kultury. Poza wieloma wystawami oraz teatrami, rozwija się tu sporo innych przejawów kultury. Atrakcje Wrocławia to tego typu festiwale rokroczne jak Jazz nad Odrą, T-mobile Nowe Horyzonty, oraz jesienny raj dla koneserów, a mianowicie koncert Wratislavia Cantams.