Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/includes/menu.inc).

Interesujące pomysły na wakacje - kolekcjonowanie mil powietrznych i zamienianie ich na bilety

Podróże są w dzisiejszych czasach jednym z bardziej opłacalnych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Wielu ludzi entuzjastycznie spędza czas na serwisach lotniczych i poszukuje intrygujących połączeń, jakie zapewnią im zapoznanie najodleglejszych zakątków ziemi za małe koszty. Jest to coraz bardziej popularniejszy tryb, bowiem alternatywy niskobudżetowego odwiedzania ziemi są coraz to większe.


Szukając pomysłu na odpoczynek należy o tym pomyśleć, gdy zależy nam na spędzeniu energicznie i w ładnym miejscu kilkunastu dni wyjazdu. Na pewno wskazane jest aby poświęcić na to czas, albowiem dużo powiązań lotniczych cyklicznie prezentuje konkurencyjne ceny, na które po prostu należy się skusić (sprawdź więcej na temat podróży). Sporo jednoczonych tras jest niesłychanie opłacalnych i niejednokrotnie bywa tak, że lecąc do danego miasta zdecydowanie lepiej jest wyszukać połączenie z przesiadką. Zaoszczędzone pieniądze da się wtenczas z uśmieszkiem wydać na miejscu.

bilet
Author: CleftClips
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej linii lotniczych uruchamia przyciągające programy, dzięki którym pasażerowie mogą liczyć na fascynujące przeceny w trakcie kupna kolejnego biletu. Jest to z pewnością kapitalna alternatywa dla osób, które głównie wyruszają w podróż samolotami. Modny program Miles more dostępny jest dla każdego i polega rzecz jasna na zbieraniu mil lotniczych. Później można zamieniać je na rozmaitego typu rzeczy, bądź zbierać większe sumy, jakie równają się ulgom na przeloty. Dla osób spędzających niezwykle wiele czasu w powietrzu jest to bardzo wartościowa możliwość.


Sporo działających w internecie wyszukiwarek połączeń lotniczych prezentuje nieraz ceny biletów z wykupionymi członkostwami czy po odliczeniu mil (czytaj o podróżowaniu). Jeśli pierwszy raz szukamy lotów najprościej jest to wykonać wpisując w internecie bilety lotnicze Kraków Londyn i przejrzeć, jak wyglądają powiązania na tej trasie i oferty rozmaitych linii lotniczych. Na domiar tego pomocne będą dostępne tam opinie i rady podróżujących.
samolot
Author: ERIC SALARD
Source: http://www.flickr.com


Nie da się ukryć, że podróżując po globie zdobywa się obszernego doświadczenia. Mając więc tego typu możliwości warto to robić i szukać przyciągających propozycji.