Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).

Gdzie warto wyjechać z rodziną

Każdego roku dużo rodzin ma dylemat dokąd wyjechać z dziećmi na wakacje, żeby nie doznać rozczarowania, a wczasy były wspominane z uśmiechem przez cały rok. Dobór pozycji na jeżdżenie z pociechami jest wielki. Jedni wolą przytulne piaszczyste wybrzeża, drudzy ciekawe muzea, w jakich nie gonią za dotykanie okazów, a jeszcze inni gwarne akwaparki. Stale jednak trzeba pamiętać, że najogromniejszą radością dla latorośli jest po prostu przebywanie ze własnymi rodzicami.

Wakacje
Author: Thierry Chervel
Source: http://www.flickr.com
Właściwym wyborem może okazać się wyjazd z pociechami na wieś. Latem olśniewa prawdziwie beztroskim nastrojem, ślicznymi widokami i wygodnymi dróżkami do długich spacerów, oraz przejażdżek rowerowych. (http://www.eholiday.pl/oferty-17-polanica_zdroj-33463.html) Mali fanatycy jazdy konnej winni zajrzeć do stadniny koni, jaka oferuje zajęcia jazdy na koniu, również przejażdżki na kucyku. Na farmie maluch ma możliwość na żywo zobaczyć zwierzęta i ma możliwość samodzielnie nakarmić owieczki, kozy i inne zwierzęta hodowlane.

Ciszę, odpoczynek i mnóstwo zieleni odnajdziemy także na Kaszubach. Nie jest tu tak tłoczno jak na Mazurach, a identycznie cudownie. To miejsce, w jakim wyciszymy się, zachłyśniemy świeżym powietrzem i oczarujemy pięknymi krajobrazami. Na Kaszubach są tajemnicze jeziora polodowcowe, rzeki i zalewy. W przeciwieństwie do jezior mazurskich dominuje tu cisza. Bujne lasy pociągają latem jagodami i innymi leśnymi owocami. http://www.eholiday.pl/


Wybierając się w to miejsce, powinno się zabrać ze sobą rowery, bowiem leśne dróżki sprzyjają długim przejażdżkom. Piesze wycieczki także będą atrakcyjne. Koniecznie należy skorzystać z wodnych atrakcji, które lubią dzieci. Kaszuby są znane z najstarszego skansenu w Polsce, Kaszubski Park Etnograficzny, w jakim potomek ma możliwość poznać kaszubską kulturę i tradycję.

W ciągu pobytu tutaj należałoby zwiedzić sąsiednie miejscowości. Kościerzyna pociąga rodziny z małymi pociechami własnym znanym skansenem kolejowym, w którym maluchy mogą dokładnie dostrzec stare wagony i lokomotywy. Koniecznie trzeba pokazać pociechom rzadkości, jakich nie znajdą nigdzie. Znajduje się tu najdłuższa deska na świecie i chałupa stojąca na dachu. Jednakowo atrakcyjny okaże się Kaszubski Park Miniatur.