Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/includes/menu.inc).

Gdzie najchętniej wyjeżdżamy? Jakie są nasze podróżnicze kierunki? Co preferujemy?

Krajowa turystyka w mgnieniu oka zmienia własne oblicze. Nie licząc wypraw o charakterze wyłącznie turystycznym a także wycieczek trwających kilka dni, coraz większe znaczenie posiadają tu wyjazdy służbowe. Dokąd i w jakim celu najchętniejj podróżujemy? Na jakie elementy zwracamy szczególną uwagę podczas poszczególnych wypraw? Oto najpopularniejsze cele i kierunki naszych wypraw.

Basen
Author: eu -
Source: http://www.flickr.com
Wyprawy o typowo turystycznym profilu są w czołówce. W ich trakcie stawiamy po pierwsze na te miejsca, w których mamy szansę znakomicie wypocząć a także korzystać z licznych atrakcji. Z przyjemnością wypoczywamy w światowych kurortach, czerpiąc w ich przypadku z ogłoszeń biur podróży. Indywidualne podróże cieszą się z kolei dużym zainteresowaniem w chwili, kiedy planujemy spędzić wczasy w Polsce. Bierzemy tu zazwyczaj obszary górskie, np. Tatry, Bieszczady lub Sudety. Na ich terenie nie brak atrakcji oraz zakątków, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Uwielbiamy też rodzime wybrzeże, a wczasy nad Morzem Bałtyckim od lat są niezwykle popularne, jak pobierowo kwatery. Pamiętajmy też o dzieciach w trakcie podróży! Wypada czasami wziąć ze sobą łóżeczko turystyczne, ponieważ niektóre pokoje nie zapewniają go - link do strony.

Rodzinny urlop
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Ale wyjazdy, to nie tylko podróże rodzinne z dziećmi - kliknij tu . W ostatnich latach coraz częściej wybieraną formą turystyki stają się dla naszych rodaków tez wyjazdy służbowe. Ich celem bywają tal sąsiednie państwa, jak i miasta polskie, w których gospodarka rozwija się w szybkim terminie. Wyjazdy służbowe wiążą się są związane z innowacyjnymi inwestycjami, są również szansą na zdobywanie nowych kontaktów. Są one tez często związane z udziałem w szkoleniach oraz w konferencjach, które w świecie polskiego biznesu mają znacznie bardziej poważane miejsce. Wyjazdy służbowe wiążą się z poważnymi zmianami w turystyce.

Można to zobaczyć tym bardziej w wizerunku hoteli, które coraz częściej są nastawione na obsługę gości biznesowych. Tworzą się również nowoczesne ośrodki zebraniowe oraz sale, w których goście mogą się spotykać w wyjątkowo dobrych warunkach. Podróże służbowe, które są coraz bardziej rozpowszechnione, kształtują również oblicze komunikacji. Specjalne bilety lotnicze dla biznesmenów oraz firmy zajmujące się wynajmem aut na czas takiej podróży to tylko te najistotniejsze udogodnienia, z których jeżdżący biznesmeni chętnie korzystają.