Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/includes/menu.inc).

Góry, czy warto zwiedzić je na urlopie

Wakacje w Zakopanem 2013 będą dobrym wyborem. Tatry są cudowne nie tylko zimą, gdy można dodatkowo poszusować na deskach. Także w lecie możemy robić wiele, by było ciekawie. Zakopane to przepiękne miasto, które jest przecież stolicą Tatr, i to zobowiązuje je do tego, aby goście byli usatysfakcjonowani z pobytu także w lipcu bądź sierpniu.


Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Wakacje w Zakopanem mogą nam upłynąć pod znakiem wędrówek po górach. W lecie zdecydowanie łatwiej wspinać się na strome szczyty, które w zimę są nie do pokonania przez typowych turystów. Podziwianie górskich krajobrazów jest niesamowitym uczuciem, które warto doświadczyć chociaż jeden raz w życiu. Oddychanie świeżym powietrzem to istotny argument, który może przeważyć na korzyść Zakopanego. Latem trochę łatwiej zdobyć nocleg. Wystarczy tylko dobrze poszperać. Prywatne pokoje są dobrym rozwiązaniem. Pomieszkiwanie z góralską rodziną przez parę dni jest bardzo przyjemnym przeżyciem.

Tatry
Author: Szift
Source: www.flickr.com
Wakacje w Zakopanem mogą być naszym najlepszym wyjazdem. Widoki to nie wszystko, co spotka nas w czasie wypoczynku w tym pięknym mieście. Rdzenni górale a także władze Zakopanego robią wszystko, aby brak śniegu był w 100 procentach wynagrodzony. Do Zakopanego zapraszane są popularne w całym kraju kapele a także grupy muzyczne, których zadaniem jest zapewnienie rozrywki gościom.
Zakopane jest także doskonałą bazą wypadową do mniejszych miasteczek, które położone są nieopodal. Z całą pewnością odwiedzenie ich będzie ciekawym zajęciem. Dzięki temu możemy poznać nowe zakątki, które być może tak przypadną nam do gustu, że będziemy chcieli je odwiedzić w następne wakacje. Naturalnie można to potraktować jako zajęcie dodatkowe, jeżeli będziemy mieć trochę czasu. W głównej kolejności odwiedzić koniecznie musimy zakątki powiązane z Zakopanem. Morskie Oko, Wielka Krokiew czy Antgua czyli popularna Gubałówka. To najważniejsze atrakcje. Miasto Zakopane w okresie letnim jest tak samo urokliwe, co zimą. Nie trzeba więc odkładać wizyty do szczytu zimowego. Każda pora jest bardzo dobra, aby zobaczyć góry jak również cieszyć się niespotykanym nigdzie indziej górskim powietrzem. Wiele informacji o atrakcjach oraz kwaterach w Zakopanem z całą pewnością znajdziemy na regionalnych oraz turystycznych forach jak www.noclegwzakopanem.com.