Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/includes/menu.inc).

Dlaczego można odwiedzić Zakopane?

Województwo małopolskie jest jednym z liczniej zwiedzanych przez turystów obszarów naszego kraju. Zdecydowana większość z nich jako miejsce noclegowe wybiera położone u podnóża Tatr Zakopane.

zakopane giewont
Author: Oliver
Source: http://www.flickr.com
Dla większości osób podróżujących Zakopane jest miejscem, z którego wyruszają na liczne piesze szlaki po Tatrach z polskiej i słowackiej strony. Corocznie do tego miejsca przyjeżdża miliony turystów, jednak Zakopane posiada doskonałą bazę noclegową. Nie będzie w tym wypadku problemów ze znalezieniem wolnego pokoju. Udostępnione turystom będą chociażby apartamenty w Zakopanem - zobacz zakopane (wypróbuj atrakcje w Zakopanem: https://witowextreme.pl/) apartamenty. Pokoi można wyszukiwać wykorzystując internetowe wyszukiwarki noclegowe. Należy wówczas uwzględnić w wyszukiwarce obszar apartamenty w Zakopanem, by móc przebierać w liczbie ofert . Nikt, kto decyduje się zatrzymać się w Zakopanym nie będzie się tu nudzić. Wielu osób podróżujących rozpoczyna swój urlop w tym mieście od spaceru po jego najpopularniejszej ulicy, po Krupówkach. Ale zanim zadecydujemy się wybrać na przechadzkę po szlakach w Tatrach powinniśmy zwiedzić także najstarszą ulicę miasta, ulicę Kościeliską. To przy niej znajduje się najsłynniejsza oraz równocześnie najstarsza nekropolia miasta, cmentarz na Pęksowym Brzysku.apartamenty zakopane
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Nie wszyscy z dojeżdżających do Zakopanego turyści biorą pod uwagę na przechadzki po wysokich partiach gór. Ale niedaleko miasta znajdzie się mnóstwo pięknych, i nie wymagających ścieżek. Będą to między innymi szlaki uwydatniające i prowadzące przez przepiękne tatrzańskie doliny: przez Dolinę Kościeliską oraz Dolinę Chochołowską. Koniecznym elementem wypraw wielu turystów będzie także Morskie Oko. Do Morskiego Oka najprościej dojedziemy często kursującymi busami. Zatrzymują się wcześniej wspomniane busy na parkingu w Palenicy Białczańskiej. Z tego miejsca czeka nas już piesza wędrówka. Droga do Morskiego Oka jest wówczas zamknięta dla pojazdów mechanicznych. Pod względem popularności wśród turystów Morskiemu Oku nie ustąpi Kasprowy Wierch. Ogólnodostępny dzięki wyruszającej na jego szczyt kolejce linowej będzie obiektem zazwyczaj wypełnionym turystami. By wjechać na górę należy często odczekać swoje niemal kilka godzin w kolejce.