Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).

Czemu loty krajowe są tak bardzo popularne? Jakie są ich zalety? Pod jakim względem jest to dobra forma transportu?

Loty krajowe cieszą się wciąż większą popularnością. Dużo osób decyduje się na kupno biletu na samolot zamiast na pociąg czy autobus. Nie wszyscy też lubią wybierać się w podróż samochodem. Niektórzy lubią wsiąść w samolot oraz po prostu dolecieć na miejsce. Co przemawia za wybraniem właśnie tego środka transportu podróżując po Polsce?
Na pewno do wybrania samolotu zachęca krótki czas dotarcia do celu. Tym bardziej jest to widoczne kiedy wziąć pod uwagę osobę wybierającą się z południa Polski nad morze.
Rzeszów
Author: Kamil Świdrak
Source: http://www.flickr.com
Z tej przyczyny na przykład jeśli chodzi o tanie loty do Krakowa z wybrzeża, to z pewnością jest to popularny kierunek. W tym wypadku ilość czasu, jaki można zaoszczędzić jest z pewnością duża. Za lotami przemawia także cena (przenieś się tu). Gdy bowiem możemy kupić bilet w podobnej cenie jak na pociąg, to dla wielu ludzi decyzja jest prosta. Właśnie duża ilość tanich biletów sprawiła, że coraz więcej osób korzysta z takiej formy przemieszczania się.

Z tego typu dostępnością jest związany też fakt, że mamy w Polsce już więcej lotnisk. To również powoduje, że w dużo miejsc możemy dostać się samolotem. Lista możliwych połączeń jest spora (tego autora). Dobrze jest wymienić choćby loty Rzeszów Warszawa lub wspomniany Kraków Gdańsk.
Rzeszów
Author: Derbeth
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o stolicę, tutaj możliwości jest naprawdę sporo. Zatem wybierając się na wakacje tym razem warto rozważyć wybór samolotu. Może się okazać, że będzie to od tego momentu nasza ulubiona forma przemieszczania się po Polsce. Z pewnością jednak warto sprawdzić to samemu.