Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/westerlypeaks.com/includes/menu.inc).

Co trzeba zwiedzić w Polsce? Zobacz nasze porady

Czym jest truizm? Przykładowo nazywanie właśnie Polski jednym z najbardziej urokliwych krajów na Starym Kontynencie jest najzwyklejszym truizmem. Tylko snobi, którzy sądzą, że w każdym przypadku to co międzynarodowe jest cool, nie zgodzą się z tym osądem.


Oczywiście gdy widzimy niesamowite atrakcje turystyczne w Japonii, Stanach Zjednoczonych albo na obszarze Finlandii, możemy niejako wpaść w małe kompleksiki, ale tak naprawdę nie ma sensu uważać, że jesteśmy brzydszym krajem.

plaża
Author: Clement Larrive
Source: http://www.flickr.com
Mazury, niesamowite lasy bądź góry - Szczyrk, Szczawnica, itp., - tak naprawdę każde z 16 województw może zapewnić dużo wrażeń (tu - ).

Poznaj moje www (https://stojo.pl/). Tam prezentujemy jedynie najlepsze artykuły. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, to z radością z Tobą porozmawiamy.

Powinniśmy docenić to co polskie, ponieważ często zamiast latać po całym świecie, wypadałoby zwiedzić choćby stolicę swojego województwa. Oczywiście nikt nie mówi, że czymś najzupełniej niedorzecznym jest jeżdżenie po całym świecie, ale można powiedzieć, iż trochę więcej zainteresowania swoją ojczyzną spowodowałoby ogromną frajdę.Chociaż należy być obiektywnym - zatem przyrodę mamy niezwykłą, lecz typowo polskie miasta generalnie nie urzekają pięknem. Przede wszystkim z powodu burzliwej historii, a później PRL-u, który spowodował, że w centrach miast widzimy duże blokowiska. Poza tym, rynek reklamowy w Polsce jest nieco niecywilizowany. Kiedy wjeżdżamy do polskich miast, zauważyć możemy wiele reklam. No wiadomo - trzeba uszanować prawa wolnego rynku, lecz trochę zrozumienia - ludzie mają prawo funkcjonować w godnych warunkach. I tak jest co najmniej kilka fajnych miast w Polsce. Zwłaszcza malowniczy Kraków, Wrocław, Łódź oraz nadmorski Gdańsk. Miejsce powstania Solidarności jest pięknym miastem (zobacz: czy jesteście w stanie zarekomendować dobre noclegi w Gdańsku).

W sumie cała aglomeracja trójmiejska - Gdańsk, lecz też Gdynia i mały Sopot, są fantastycznymi destynacjami. Długi spacer po Gdańsku pokaże nam, że na szczęście istnieją w Polsce ładne miasta, które do tego sprzyjają swoim mieszkańcom. Czyli zasadniczo przeciętny mieszkaniec Trójmiasta jest zadowolony z życia w swojej małej ojczyźnie. To wielce dobrze, ponieważ miasto może być brzydkie, oby ludzie byli szczęśliwi.

Przyciągnął Cię taki wpis? To świetnie, jednak kliknij ten odnośnik, gdyż oprócz tego mamy także inny pokrewny materiał, który warto zobaczyć tam.

/J]