Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/westerlypeaks.com/modules/block/block.module).

Świetny pomysł na wczasy zdrowotne

W tych czasach ciągle gdzieś pędzimy na złamanie karku. Brakuje nam czasu żeby dobrze się odżywiać, brak nam ogółem czasu na wszystko. Próbujemy samych siebie przed sobą tłumaczyć, a to z powodu tego, że nie zjedliśmy kolejny raz śniadania, czy też tłumaczymy się przed sobą z zajadania stresu ogromną ilością słodyczy. Dopiero, kiedy dobiera się do nas choroba większość z nas chce coś w swoim życiu zmienić.

dieta owocowa
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Gdy wyniki badań wskazują, że coś jest nie w porządku zaczyna świecić się czerwona lampka i zaczynamy szukać ratunku. Świetną możliwością będą wczasy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej. Ewa Dąbrowska jest jedną z pierwszych osób w Polsce, które zaczęły pracować z dietą warzywno-owocową. Dziś Ewa Dąbrowska podjęła współpracę z kilkoma ośrodkami wypoczynkowymi w całym kraju. Możemy tam wybrać się na wczasy, w czasie, których zaserwowana będzie nam właściwa dieta. Dieta, którą poleca doktor Ewa Dąbrowska to nie jedynie sposób leczenia wielu dolegliwości, ale również sposób na idealną profilaktykę przed niechcianymi chorobami. Dlatego dobrze żeby wczasami z taką dietą interesowały się nie tylko osoby, które już podupadły na zdrowiu, ale również ludzie, którzy są w pełni sił witalnych i nie chciałyby popsuć swego zdrowia.

Więcej: http://www.margaretka-swietokrzyska.plDoktor Ewa Dąbrowska – pani od diety warzywno-owocowej Wiele ludzi, kiedy myśli o wypoczynku, myśli też o tym żeby poprawić swój stan zdrowia. Jak można się domyślić równie duża liczba osób myśli tylko o tym, żeby można było nic nie robić podczas wczasów, zajadać to, co się tylko będzie chciało i mieć święty spokój. Jednak osoby bardziej świadome stawiają na odrobinę inne możliwości. Dlatego to, co wymyśliła Ewa Dąbrowska wczasy z jej dietą stają się bardzo często wybieraną opcją.

aktywny wypoczynek w góach
Author: Nassfeld
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji dowiedzieć się, o jakiej diecie mówi doktor Ewa Dąbrowska to można wpisać w wyszukiwarkę internetową jej imię i nazwisko. Dowiemy się, że przez wiele lat pani Ewa pracowała na Akademii Medycznej w Gdańsku i dowiemy się również, że stworzyła zbilansowaną warzywno-owocową dietę, która jest w stanie pomóc oczyścić organizm z niechcianych chorób – tym, którzy już się źle czują i pomaga podtrzymać świetny stan zdrowia ludziom dbającym o profilaktykę. Bo ta dieta, to niewiele kalorii i brak przetworzonych produktów, co w stu procentach jest zdrowe, zwłaszcza, że jest już sprawdzone przez mnóstwo osób. Przez tę dietę, każdy organizm w genialny sposób się oczyszcza. Po wczasach z taką dietą człowiek czuje się jakby urodził się na nowo.

Zobacz też - http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/pl/turnusy/